Otulacze

W Pościelarni skompletujesz praktyczną wyprawkę dla swojego maluszka, która zapewni mu komfort i bezpieczeństwo w pierwszych miesiącach życia. Jednym z takich niezbędnych elementów każdej wyprawki dla noworodka jest otulacz.
U nas znajdziesz otulacz, wykonany z miękkiej oraz przewiewnej bawełny. Wytrzymały materiał oddychający, z którego jest wykonany otulacz sprawdzi się o każdej porze roku. Szczególnie polecamy otulacze bambusowe.
Otulacz jest świetną alternatywą dla kocyka czy kołdry, którym otula się noworodka. Sprawdza się także jako okrycie w wózku głębokim, ułatwiając Twojemu dziecku drzemkę podczas krótszych i dłuższych spacerów.
Oferowany przez nas otulacz niemowlęcy jest dostępny w wielu wersjach kolorystycznych, dzięki czemu z łatwością dopasujesz go do pozostałych akcesoriów, które przywitają na świecie Twoją pociechę.

Oprócz szerokiej gamy otulaczy w Pościelarni udostępniamy szeroki wybór tekstyliów niemowlęcych. Wśród nich są m. in. cenione przez rodziców kocyki bambusowe, narzutki czy prześcieradła do łóżeczka oraz komplety pościeli dla dzieci, w tym pościel z wypełnieniem.

 

Dodaj komentarz